Easy Backup-Contacts Backup Assistant

Kişileri Yedekleme Asistanı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.3 MB
  • Version 7.6
  • Dil Türkçe
  • Firma YT Development Ltd
Kolay yedekleme programı

1.500.000'den fazla kullanıcı Easy Backup kullanıyor.Kişilerinizi tek dokunuşla yedekleyin Yedeklemeyi e-postanıza gönderin adres defterinizi Excel'e aktarın! kişileri herhangi bir iOS cihazından kolayca geri yükleyin.Kişileriniz telefonunuzdan saniyeler içinde kaybolabilir ama hiç dert etmeyin bu uygulama ile rahat olabilirsiniz.

Kolay Yedekleme ile kişilerinizi güvenli bir yerde tutabilirsiniz.Yedeklemelerinizi Dropbox'a, Google Drive'a, Excel'e, E-postaya hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz ve ayrıca kişilerinizi bulutta güvende tutma imkanı da bulunuyor.Telefon ve e-posta olmadan kişileri kaldırabilirsiniz.

Easy Backup,adres defteriniz için sınırsız yedekleme imkanı sunar ve Kişilerinizi korumak için, uygulamayı kullanmadığınızda bile kişi listenizdeki her değişikliği kaydetmek için Kolay Yedeklemeyi açın.

Kolay Yedekleme, otomatik yenilenen bir abonelik ile yılda 9.99 dolarlık bir kartvizitinizi herhangi bir mobil cihazdan geri yüklemenizi sağlar. Abonelikler, iTunes hesabınız vasıtasıyla kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Aboneliğiniz, geçerli dönemin bitişinden en az 24 saat önce iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir

Etkin dönemde bir aboneliği iptal edemezsiniz. Aboneliklerinizi satın aldıktan sonra Hesap Ayarları'nda yönetebilirsiniz.

Easy Backup-Contacts Backup Assistant indir